HakkımızdaFirmamız 12 yıldır Perpa Ticaret Merkezi’nde Nautilus Akvaryum olarak hizmet vermektedir. Petekspres.com bir Nautilus Akvaryum kuruluşudur. Sipariş ve süs havuzu imalatından büyük projelere imza attıktan sonra pet sektöründeki tecrübemizi internete Petekspres olarak yansıtıyoruz. Özellik akvaryum, dış filtre, balık yemi, köpek maması, sağlık ve bakım ürünleri, kedi maması, kuş yemi gibi ürünlerde kaliteli markaları, o markanın en önde olduğu ürün gruplarını en hesaplı ve güvenli şekilde size ulaştırmayı amaç edindik.

Köpek maması, balık yemi gibi ürünlerde kalitesiz markaları sırf ucuz olacak diye pazarlamaktansa kendi sınıflarında iyi bir yer edinmiş kaliteli ürünleri beğenilmiş markaları farklı fiyat aralıklarında en uygun fiyatı da gözeterek belirlemeye çalıştık. Ürünlerimizin Avrupa, Amerika ya da yerli olmasına özen gösterdik. Örneğin uygun fiyatlı köpek maması olarak yerli bir marka olan Petline ile anlaştık. Brezilya vs. gibi ülkelerden gelen malları tercih etmedik. Akvaryum filtresi ve balık yemi olarak Eheim, Tetra , Sera ve JBL gibi Alman malı ürünleri satışa koyduk. Bu sektörde senelere dayanan tecrübemiz akvaryum malzemeleri ve balık yemleri olarak garantisiz Çin malı ürünlerin müşteriye zarar verdiğini gösterdi,. Bakım ve sağlık ürünlerinde yine yerli ve itibarlı bir marka olan Biyoteknik ile anlaştık. Türkiye’de kedi, köpek, balık, kuş ve kaplumbağa için çok başarılı ilaç ve bakım ürünleri üreten Biyoteknik yerli firmalar içinde en ciddi, kurumsal ve büyük firma olarak yıllardır piyasanın güvenini kazanmış ve bizlerin de deneyimlerine dayalı olarak en kaliteli ve etkili ürünler üreten marka olarak bütün ilaç ve bakım malzemeleriyle sayfalarımızda yer almaktadır.
 

Şuan kullanmakta olduğunuz tarayıcı sistem tarafından desteklenmemektedir. Bu durumda sitenin düzgün görünümünü ve çalışmasını garanti edemiyoruz. Lütfen Tarayıcınızı altta yolu verilen tarayıcıların en son sürümü ile değiştiriniz veya tarayıcınızı güncelleyiniz.